POWRÓT DO NATURY

Historia receptury naszych kosmetyków sięga czasów bogatej, tropikalnej flory, pokrywającej bujne i zielone pola Wietnamu. Przed wiekami, rdzenne mieszkanki tych terenów, odkrywały upiększające i lecznicze właściwości ziół. Przepisy na ochronę i odżywianie włosów oraz skóry głowy, w trudnych do egzystencji warunkach klimatycznych, były przekazywane córkom przez ich matki od pokoleń. Kolejne generacje kobiet ulepszały owe receptury w celu osiągnięcia doskonałego piękna. Bazując na tej wielowiekowej tradycji, a także na bogatej różnorodności roślinnej kraju, udoskonaliliśmy owe receptury, czego efektem stały się ziołowy szampon i odżywka o nazwie Nature Queen Premium. Opracowując te dwa produkty, pragnęliśmy sprostać wymaganiom współczesnego świata. Zawierająca organiczne i naturalne składniki – linia Nature Queen – nie tylko oczyszcza włosy, nadając im połysk, ale także wzmacnia je, zapobiega ich wypadaniu, zwiększa ich objętość, a zarazem odżywia zniszczone włosy.

Produkty Nature Queen bazują na dziewięciu rodzajach zrównoważonych ziół, znanych z wielu właściwości leczniczych, które mają na celu oczyścić, chronić, odżywiać oraz regenerować włosy i skórę głowy, dodatkowo wspierając zdrowy porost włosów. Jeśli walczysz z łamliwymi czy przerzedzonymi włosami lub chcesz polepszyć kondycję i strukturę Twoich włosów, Nature Queen jest tym, czego szukasz. Zioła zawierające antyoksydanty oraz olejki eteryczne oczyszczają Twoje włosy, a zarazem zwiększają ich wytrzymałość oraz regulują wilgotność włosów. Produkty Nature Queen są bezpieczne dla włosów farbowanych i odpowiednie dla wszystkich rodzajów włosów. Nie zawierają glutenu i nie są testowane na zwierzętach.

Siła dziewięciu ziół

Produkty Nature Queen bazują na dziewięciu rodzajach zrównoważonych ziół, znanych z wielu właściwości leczniczych, które mają na celu oczyścić, chronić, odżywiać oraz regenerować włosy i skórę głowy

Gwaracja Jakości albo zwrot pieniędzy

Kolejne generacje kobiet ulepszały owe receptury w celu osiągnięcia doskonałego piękna. Bazując na tej wielowiekowej tradycji, a także na bogatej różnorodności roślinnej kraju, udoskonaliliśmy owe receptury.

Produkty zawierają organiczne i naturalne składniki

Przepisy na ochronę i odżywianie włosów oraz skóry głowy, w trudnych do egzystencji warunkach klimatycznych, były przekazywane córkom przez ich matki od pokoleń.